ورکشاپ آموزشی ویرایش عکس با نرم افزار قدرتمند Adobe camera Raw
ورکشاپ آموزش Camera RAW برای عکاسان از دوره های جدید آموزشی ارائه شده توسط وب سایت دکتر سامان خردمند مهر میباشد. فتوشاپ به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تغییر و همچنین روتوش کردن عکس ها و یا استفاده برای انواع کار های گرافیکی و تبلیغاتی شناخته میشود. یک ابزار بسیار مهم و شناخته شده در دنیای امروز که مسلماً استفاده از آن نیازمند تمرین و یادگیری و وقت گذاشتن زیاد برای استفاده بهتر و صحیح تر از آن است.
یکی از اتفاقات جذاب نرم افزار فتوشاپ این است که به دلیل گستردگی اطلاعات و ابزارهای آن عملاً یادگیری تمام و کمال این نرم‌افزار کاری بسیار دشوار و بعضاً نشدنی است و قسمت جالب استفاده از فتوشاپ این است که هر شخصی بر اساس روش یادگیری خود و همچنین خلاقیت خود می تواند استفاده های متفاوت و روشهای کاربردی بسیاری را از این نرم‌افزار قدرتمند به کار گیرد. آموزش فوتوشاپ عکاسی نیز یکی دیگر از این کاربردهای مهم برای عکاسان میباشد. درست به همین دلیل است که استفاده کردن از فتوشاپ در موارد مختلف بسیار متفاوت است.
فتوشاپ همانطور که از اسم آن مشخص است در وهله اول برای تصحیح و روتوش کردن عکس های دیجیتالی ساخته شد اما این نرم افزار به مرور و با تکمیل شدن بسیار و گنجاندن ابزارهای مختلف در آن، یکی از نرم‌افزارهای جدایی ناپذیر برای عکاسان، طراحان، گرافیست ها، حتی معماران و بسیاری دیگر از رشته ها تبدیل شده است، به همین دلیل نیز موارد مختلف استفاده از آن نیاز به آموزش های متفاوت نیز دارد.
Camera RAW به عنوان یکی از مهم ترین نرم افزارهای حاشیه‌ ای است که همراه برنامه فتوشاپ بر روی سیستم شما نصب می شود که کاربردی مهم و کلیدی دارد و مورد استفاده بسیاری از عکاسان حرفه ای دنیا میباشد اما متاسفانه در بسیاری از دوره‌ های آموزش فتوشاپ در ایران حتی هیچ اشاره ای نیز به آن نمی شود. با توجه به به موارد استفاده بسیار زیاد این برنامه و به خصوص سادگی و کاربردی بودن آن و همراهی آن با نرم افزار فتوشاپ یکی از موارد اصلی مورد آموزش در کلاس فتوشاپ برای عکاسی، استفاده خوب و صحیح از این نرم افزار است که در کنار فتوشاپ می تواند یک پکیج کامل را برای شما در کار ادیت عکس به وجود آورد.
سر فصل های آموزشی این ورکشاپ :
تاریخچه روتوش و دستکاری در عکس ها
آشنایی با Camera RAW
آشنایی با ابزار های Camera RAW
استفاده از نور و رنگ
انواع عکسهای سیاه و سفید
روشهای تصحیح لنز
استفاده از نمودارهای کنتراست
آموزش استفاده از فیلترهای مختلف
روش استفاده از فایل های مختلف و کاربرد آنها در عکاسی و چاپ
آشنایی با تنظیمات مختلف Camera RAW
روش خروجی گرفتن از عکس ها در Camera RAW
و بسیاری نکات مهم و کلیدی دیگر از جمله مواردی است که در این ورکشاپ آموزشی به شما آموزش داده میشود.
در پایان این ورکشاپ به هنرجویان گواهی حضور اهدا خواد شد .مدرس این ورکشاپ : دکتر سامان خردمند مهر ( دکتری پژوهش هنر گرایش عکاسی از ایتالیا )
زمان برگزاری ورکشاپ : جمعه 1398/12/16
آخریم مهلت ثبت نام : شنبه 1398/12/10
هزینه ثبت نام : 98/000 تومان
و برای 10 نفر اول که ثبت نام رو انجام بدهند , اشتراک یک دوره وب سایت آموزشی ما که شامل استفاده از ویدئو های آموزشی هست رو به ارزش 180/000 تومان هدیه خواهند گرفت .